paź 30, 2015
923 Views
2 1

Zmiana wizerunku czyli wzmocnienie zaufania klientów do dewelopera

Written by

„Magiczny zakątek” inwestycja firmy LEM-BUD budowa w dzielnicy Stawki Południowe w rejonie ulic Szuwarów, Nenufarów i Trzcinowej w Toruniu. Kompleks budynków wielorodzinnych położonych z dala od miejskiego zgiełku, za to w sąsiedztwie terenów zielonych.

wizualizacja_najnowszej_inwestycji_zmiana_wizerunku_lembud

wizualizacja_inwestycji_deweloper_nowa_inwestycja_lembud

Cele i założenia
Podstawowym założeniem jakie zostały postawione przed naszą agencja reklamową było odświeżenie dotychczasowego wizerunku. Stworzenie identyfikacji firmy Lem-bud w sposób, który wskaże wieloletnie doświadczeniu firmy oraz wzmocni poczucie zaufania swoim Klientom. Kolejnym krokiem były działania zmierzające do sprzedaży mieszkań na nowym osiedlu – „Magiczny zakątek”

zmiana_wizerunku_dewelopera_nowe_mieszkania

zmiana_wizerunku_deweloper_nowa_inwestycja

Proces i realizacja
Podstawowym działaniem jakie zostało realizowane przez załogę w naszej agencji reklamowej była analiza komunikacji konkurencji dla tej inwestycji. Następnie od podstaw stworzyliśmy wizualizacje osiedla. Stworzyliśmy bryły 3D budynków, oraz realistyczne wizualizacje architektoniczne. Zbogacając je o liczny detal stały się bardzo realistyczne co stanowi nieodzowny walor podczas tworzenia narzędzi kampanii reklamowej.
W ciągu miesiąca opracowaliśmy kompletna strategie działań reklamowych, przyjazną stronę internetową wyposażona w system zarządzania treścią CMS oraz niezbędne narzędzia wspierające sprzedaż.

Rezultat
W ciągu 4 miesięcy sprzedanych 45% mieszkań.
Zespół Salmo Design dziękuje za zaufanie i życzy kolejnych sukcesów.

Zakres prac

Deweloper →  www.lem-bud.pl
Czytaj dalej →  marketing nieruchomości


 
banner

Comments are closed.