paź 20, 2015
1390 Views
1 1

Wizualizacje inwestycji deweloperskich

Written by

Zaufanie jakim obdarzył nas deweloper „Grabowscy Nieruchomości” zaowocowało stworzeniem profesjonalnej, efektywnej strategii sprzedaży mieszkań.
W ramach współpracy wykonaliśmy kompleksowe opracowanie materiałów niezbędnych w komercjalizacji przedsięwzięcia.

wizualizacja-nieruchomosci-deweloperskich

„Lubicka – styl i tradycja”
Inwestycja zlokalizowana pomiędzy ul. Lubicką oraz ul. Winnica  w Toruniu. Dogodna komunikacja, bliskość licznych terenów zielonych wzdłuż Wisły sprawiają, że jest to najbardziej atrakcyjna okolica do zamieszkania.

inwestycje-mieszkaniowe-w-toruniu-wizualizacje

„Antczaka – Komfort życia”
Budynek zaprojektowano głównie z myślą o komforcie mieszkańców. Inwestycja charakteryzuje się współczesną architekturą. Doskonałe miejsce dla osób ceniących wygodę życia w mieście.

inwestycje-deweloperskie-w-toruniu-wizualizacje

„Mickiewicza – poezja życia”
Wyjątkowa inwestycja o efektownej architekturze, w którym wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, łącząc nowoczesność z klasyką. Doskonała lokalizacja w spokojnej części Torunia, w sąsiedztwie starego miasta oraz parku bydgoskiego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, najbardziej wymagającego klienta.

inwestycje-w-toruniu-wizualizacje

„Bydgoska – radość życia”
Inwestycja charakteryzuje się dogodną i spokojną lokalizacją, cenioną przez mieszkańców. Wygodę zapewnia dobra komunikacja oraz bliskość starego miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Parku Bydgoskiego, doskonałego miejsca do odpoczynku.

Czytaj dalej →  Wizualizacje inwestycji


 
banner

Comments are closed.