lis 5, 2015
3363 Views
5 1

Opracowanie wizerunku osiedla mieszkaniowego w Inowrocławiu „Solankowa Aleja”

Written by
„Solankowa Aleja” kompleks budynków, oferujących nowy standard życia w mieście. Inwestycja powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – w Inowrocławiu – mieście uzdrowiskowym z bogactwem naturalnej soli i solanki. Inwestycja zaprojektowana została jako osiedle zamknięte w stylu nowoczesnej architektury, każdy budynek posiada starannie przemyślany rozkład pomieszczeń, który zapewnia komfort na co dzień.
 logo-inwestycji-nieruchomosci-inowroclaw

Cele i założenia:
Podstawowym założeniem jakie zostały postawione przed Salmo Design było opracowanie wizerunku osiedla mieszkaniowego w Inowrocławiu. Opracowanie materiałów marketingowych pomocnych w procesie komercjalizacji i tworzenia nowej marki.

identyfikacja-firmy-deweloperskiej

Proces i realizacja:
Naszą współpracę z deweloperem rozpoczęliśmy od opracowania brył budynków oraz wizualizacji osiedla. Stworzyliśmy ujęcia z pozycji człowieka oraz rzuty mieszkań. Prace nad wizerunkiem rozpoczęliśmy od przygotowania pełnej identyfikacji wizualnej marki w postaci projektu logo, papieru firmowego, teczek, wizytówek oraz pozostałych narzędzi reklamowych. Następnie przyszedł czas na przygotowanie projektu oraz realizację strony internetowej.

strona-internetowa-dewelopera-inowroclaw

wizualizacje-mieszkania-inowroclaw

Rezultat:
Przeprowadzone działania zaowocowały w tworzeniu profesjonalnego wizerunku inwestycji co niewątpliwie wpływa na efektywną strategie sprzedaży mieszkań w Inowrocławiu.

Zakres prac

Osiedle →  www.solankowaaleja.pl
Czytaj dalej →  Salmo Design


 
banner

Comments are closed.