gru 1, 2015
2278 Views
4 2

Najnowsze inwestycje budowlane – Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz

Written by

Nowe mieszkania w kujawsko-pomorskim to przede wszystkim  budownictwo osiedli oraz domów wielorodzinnych. Oferowane są mieszkania od parteru z własnym ogrodem i garażem do mieszkań dwupoziomowych z tarasem.  Poniżej kilka ostatnich realizacji wizerunkowych inwestycji. Stworzyliśmy logotypy, strony www oraz materiały reklamowo-promocyjne inwestycji. wizualizacje1_3d_osiedla_torun_bydgoszcz_inowroclaw_grudziądz
„Solankowa Aleja to kompleks budynków, które oferują nowy standard życia w Inowrocławiu a zarazem blisko tego, czego szukamy na wakacjach.”
Deweloper Inowrocław http://solankowaaleja.pl

wizualizacja_3d_torun_bydgoszcz_inowroclaw_grudziądz
„Tworząc Osiedle Słoneczny Zakątek jednym z najważniejszych celów było stworzenie domów w zabudowie szeregowej w taki sposób, aby we wnętrzu czuć było przestrzeń. Aby to osiągnąć zrezygnowaliśmy z budowania większej ilości węższych segmentów.”
Deweloper Bydgoszcz →  http://osiedleslonecznyzakatek.pl

wizualizacje_3d_torun_bydgoszcz_inowroclaw_grudziądz
Osiedle Wyzwolenia to projekt, w ramach którego zrealizowane zostaną nowe mieszkania w Bydgoszczy. Deweloper zaplanował wybudowanie dwóch czterokondygnacyjnych budynków, których dominującą cechą jest prosta elegancja, zapewniająca przyszłym mieszkańcom maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.”
Deweloper Bydgoszcz →  http://osiedlewyzwolenia.pl

wizualizacje_architektoniczne_torun_bydgoszcz_inowroclaw_grudziądz
„Osiedle charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. Budynki są jedno- i dwu-klatkowe, dwu i trzypiętrowe. Każde mieszkanie posiada słoneczny taras lub duży balkon. Wszystkie mieszkania są bardzo korzystnie usytuowane względem stron świata: południowo-wschodnie lub południowo-zachodnie. W podziemiach osiedla znajdują się hale garażowe i piwnice. Niespotykanym  rozwiązaniem w tak niskich budynkach są windy, wyjeżdżające z poziomu podziemi. Znacznie ułatwi to poruszanie się po budynku m.in. mieszkańcom z ciężkimi zakupami czy z wózkami.”
Deweloper Toruń →  http://osiedlewyzwolenia.pl

wizualizacje1_architektoniczne_torun_bydgoszcz_inowroclaw_grudziądz
„Teren Osiedla Dębowe Wzgórze jest malowniczo położony z widokiem na zachodni brzeg Wisły. Otaczają go tereny zielone zachęcające do wędrówek i wycieczek rowerowych o każdej porze roku. Niezwykłą panoramę terenu wokół osiedla tworzy duża ilość rosnących tu dębów. Wszystko to sprawia, że okolica ta staje się idealnym miejscem zamieszkania dla ludzi ceniących przestrzeń i spokój płynący z zielonego otoczenia oraz komfort i estetykę mieszkania.”

Deweloper Grudziądz →  http://osiedlewyzwolenia.pl

Zakres prac


 
banner

Comments are closed.