paź 30, 2015
1189 Views
3 1

Marketing nieruchomości czyli reklama i architektura w kreatywnej współpracy

Written by

Starając się uwzględnić wszystkie potrzeby oraz usprawnić bieżącą działalność branży deweloperskiej zachęcamy do zapoznania się z naszą siecią Partnerów biznesowych. Zależy nam aby nasi Klienci czerpali satysfakcje ze współpracy z kreatywnymi ludźmi pracującymi w branży.

Agencja Reklamowa Salmo Design
Oferuje kompleksową obsługa inwestycji zapewnia inwestorom wsparcie w dziedzinie kreacji, reklamy oraz profesjonalnych wizualizacji architektonicznych.
www.salmodesign.pl

Pracowania A-Symetria
Pracownię projektową tworzą młodzi, kreatywni, ambitni ludzie z inicjatywą i pomysłami, którzy z entuzjazmem realizują swoje wizje. Oferujemy usługi projektowe wielobranżowe, od wstępnych analiz i opinii urbanistycznych, poprzez projekty budowlane i wykonawcze. Opracowujemy wizualizacje przestrzenne i plansze poglądowe dla celów marketingowych projektowanych obiektów. Nadzorujemy sprawy formalno-prawne, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, poprzez nadzór autorski aż do uzyskania  pozwolenia na użytkowanie. Współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, projektantami drogowymi oraz pracownią krajobrazu, aby  stworzyć kompletną, pełno branżową dokumentację gotową do realizacji obiektu.

Swoja ofertę kierujemy do firm deweloperskich ale także do inwestorów indywidualnych.
Pracownia posiada doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynków biurowo-usługowych.
www.a-symetria.com.pl


 
banner

Comments are closed.