paź 29, 2015
1088 Views
1 1

Marketing nieruchomości „Przy Sobieskiego”

Written by

Inwestycja zlokalizowanych przy ul. Sobieskiego w Toruniu. Budowa osiedla przewidziana jest na kilka lat i została podzielona na kilka etapów. Niezaprzeczalną zaletą tego projektu jest doskonała lokalizacja. W zasięgu spaceru mieszkańcy znajdą wszystko, co potrzebne by w pełni zaspokoić swoje potrzeby: szkoła, przedszkole, centrum handlowe, fitness, tereny zielone, stare miasto, teatr.

Cele i założenia
Developer zwrócił się do Salmo Design po kilku miesiącach już realizowanej inwestycji. W momencie, kiedy skromny marketing firmy nie przynosił żadnych rezultatów, a światowy kryzys powoli ogarniał rynek mieszkaniowy w Polsce. Rozwój tych wydarzeń wymagał  profesjonalnych działań marketingowych, mających na celu reaktywację sprzedaży inwestycji.

Proces i realizacja
Działania zostały rozpoczęte od stworzenia kompleksowej strategii sprzedaży mieszkań. Podzieliliśmy ją na bardzo szczegółowe etapy. Wszelkie cele realizowaliśmy zgodnie z harmonogramem działań. Równolegle podjęliśmy prace nad stworzeniem wizerunku osiedla: wprowadzanie brył 3D inwestycji, tworzenie wizualizacji, projekt logo, hasło firmowe, reklama w prasie. W efekcie wszystkich tych działań inwestycja „Mieszkania przy Sobieskiego” zaczęła przyciągać uwagę docelowego Klienta, a w konsekwencji zaowocowało to pełna sprzedażą. W ciągu trzech lat trwania inwestycji dostosowywaliśmy ofertę do zmieniającego się rynku, oczekiwań klientów, reagowaliśmy na ofertę konkurencji.

marketing_nieruchomosci_widok_wizualizacjemarketing_nieruchomosci_sobieskiego_torun

marketing_nieruchomosci_obsługa_deweloperowmarketing_nieruchomosci_nowe_mieszkania

marketing_nieruchomosci_inwestycji_budowlanychmarketing_nieruchomosci_inwestycja_deweloperska

Rezultat
Inwestycja realizowana przez 3 lata. Zaowocowała całkowitą sprzedażą zgodnie z ustaleniami jakie przyjęliśmy na samy początku współpracy. Developer obdarzył naszą agencje olbrzymim zaufaniem, cieszymy się że nie zawiedliśmy. Była to niewątpliwie prawdziwa nauka i doświadczenie jakie zaowocuje przez następne lata.

Zakres prac

Deweloper →  www.GMdom.pl
Czytaj dalej →  marketing nieruchomości


 
banner

Comments are closed.